روستای چاه کور

مجله خبری آنلاین روستای چاه کور
روستای چاه کور

ایـنـجـــــــــا یـــک روســـتـــاســـــت ؛
اما دلی دارد به وسعت بزرگترین شهر این ســرزمین، با مــردمانی همــرنگ ایمـان و تلاش که فـرهنگ را در نهـاد خود بومی کرده اند؛ کوچه های ما با عطـر دل انگیز 5 کبوتر خونین بال دفاع مقـدس رنگ و بوی عاشـقی به خـود گـرفته است، اینجا چاه کـور است و طلیعه حماسه و ایثار روزهای جنگ و دفاع، از جوانان دیروزش برای خود نام پر افتخــاری به ارمغـــان آورده است. اینجا روسـتای مـن است و برای بالندگی هــــزار عــرصه دارد، عـطر دل انگــیز بهارانش را نوازشگر مشام خسته هر رهگذر می بینم و تابندگی خورشیدش را مُهر تأیید کوشندگی مردمان مؤمن، تلاشـگر و مهـربانش. اینجا چاه کور؛ قلـب گـرم و تپنده ای از جـنـوب فــارس؛ ســــرای مـن اسـت ...

استان فارس - شهرستان لامرد - بخش علامرودشت - روستای چاه کور

امیدواریم که درعصر ارتباطات با استفاده مناسب از وسایل ارتباط جمعی و هم اندیشی همه ی مردم فهیم و متحد روستای چاه کور بتوانیم در جهت توسعه فرهنگی و رفع معضلات اجتماعی گامی عملی برداریم.

ایمیل: chahkowr [at] gmail.com

logo-samandehi
آخرین نظرات
نویسندگان
پیوندها

۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۱ ثبت شده است

افتتاح خانه عالم چاه کور

دوشنبه, ۶ شهریور ۱۳۹۱، ۰۶:۱۰ ب.ظ

خانه عالم روستای چاه کور دیروز صبح با حضور مسئولان نهادها و ادارات دولتی شهرستان و بخش افتتاح شد . ساخت این بنا یک سال پیش به همت سازمان تبلیغات اسلامی شروع و دیروز به بهره برداری رسید . زمین این بنا را جناب آقای مشهدی حسین زارعی اهدا نموده و پیگیری مراحل ساخت آن را آقای محمد آذین (همسایه خانه عالم) به انجام رسانده است . نیز آقایان سید حسن موسوی (امام جماعت محل) ، عبدالله علیزاده (دهیار چاه کور) و شورای اسلامی روستا بر روند احداث این ساختمان نظارت داشته اند . به حسب تبلیغات ؛ جمعیت زیادی از برادران و بویژه خواهران محترم روستا جهت استقبال از جناب آقای دکتر موسوی - نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی - که قرار بود جزء افتتاح کنندگان این بنا باشد در محل خانه عالم حاضر شده بودند که پس از یک ساعت انتظار ؛ امید آنها به یأس تبدیل شد و از دیدن نماینده شان محروم شدند . خانه عالم روستای چاه کور ؛ دیروز صبح بدون حضور نماینده محترم مجلس و به دست جمعی از مسئولان بومی و شهرستانی افتتاح شد .

  • علی رضا زارعی