روستای چاه کور

مجله خبری آنلاین روستای چاه کور
روستای چاه کور

ایـنـجـــــــــا یـــک روســـتـــاســـــت ؛
اما دلی دارد به وسعت بزرگترین شهر این ســرزمین، با مــردمانی همــرنگ ایمـان و تلاش که فـرهنگ را در نهـاد خود بومی کرده اند؛ کوچه های ما با عطـر دل انگیز 5 کبوتر خونین بال دفاع مقـدس رنگ و بوی عاشـقی به خـود گـرفته است، اینجا چاه کـور است و طلیعه حماسه و ایثار روزهای جنگ و دفاع، از جوانان دیروزش برای خود نام پر افتخــاری به ارمغـــان آورده است. اینجا روسـتای مـن است و برای بالندگی هــــزار عــرصه دارد، عـطر دل انگــیز بهارانش را نوازشگر مشام خسته هر رهگذر می بینم و تابندگی خورشیدش را مُهر تأیید کوشندگی مردمان مؤمن، تلاشـگر و مهـربانش. اینجا چاه کور؛ قلـب گـرم و تپنده ای از جـنـوب فــارس؛ ســــرای مـن اسـت ...

استان فارس - شهرستان لامرد - بخش علامرودشت - روستای چاه کور

امیدواریم که درعصر ارتباطات با استفاده مناسب از وسایل ارتباط جمعی و هم اندیشی همه ی مردم فهیم و متحد روستای چاه کور بتوانیم در جهت توسعه فرهنگی و رفع معضلات اجتماعی گامی عملی برداریم.

ایمیل: chahkowr [at] gmail.com

logo-samandehi
آخرین نظرات
نویسندگان
پیوندها

۱ مطلب در فروردين ۱۳۹۰ ثبت شده است

انِ هذا القُرآن ...

چهارشنبه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۰، ۰۸:۰۳ ق.ظ

مراسم رسمی استقبال از حاملان کلام وحی، امروز صبح توسط اهالی قرآن دوست و ولایی روستای چاه کور در حدفاصل دبستان شهداء روستا و دبیرستان باقرالعلوم چاه کور برگزار گردید. این مراسم که از ساعات اولیه صبح آغاز گردیده بود با استقبال عمومی از کلیه کاروان ها و نیز استقبال خصوصی از کاروان حاملان وحی از شهرستان های خنج و قیر و کارزین در ساعت 11 پایان یافت. لازم به ذکر است که سی و دومین دوره مسابقات قرآن مرحله پنجگانه استانی، امسال به میزبانی منطقه علامرودشت از امروز به مدت 3 روز در این منطقه انجام می پذیرد.

  • علی رضا زارعی