روستای چاه‌کور

مجله خبری آنلاین روستای چاه‌کور
روستای چاه‌کور

ایـنـجـــــــــا یـــک روســـتـــاســـــت ؛
اما دلی دارد به وسعت بزرگترین شهر این ســرزمین، با مــردمانی همــرنگ ایمـان و تلاش که فـرهنگ را در نهـاد خود بومی کرده اند؛ کوچه های ما با عطـر دل انگیز 5 کبوتر خونین بال دفاع مقـدس رنگ و بوی عاشـقی به خـود گـرفته است، اینجا چاه‌کور است و طلیعه حماسه و ایثار روزهای جنگ و دفاع، از جوانان دیروزش برای خود نام پر افتخــاری به ارمغـــان آورده است. اینجا روسـتای مـن است و برای بالندگی هــــزار عــرصه دارد، عـطر دل انگــیز بهارانش را نوازشگر مشام خسته هر رهگذر می بینم و تابندگی خورشیدش را مُهر تأیید کوشندگی مردمان مؤمن، تلاشـگر و مهـربانش. اینجا چاه‌کور؛ قلـب گـرم و تپنده ای از جـنـوب فــارس؛ ســــرای مـن اسـت ...

استان فارس، شهرستان لامرد، بخش علامرودشت، روستای چاه‌کور

امیدواریم که درعصر ارتباطات با استفاده مناسب از وسایل ارتباط جمعی و هم اندیشی همه ی مردم فهیم و متحد روستای چاه‌کور بتوانیم در جهت توسعه فرهنگی و رفع معضلات اجتماعی گامی عملی برداریم.

http://bayanbox.ir/view/3652106442899597265/telegram-chahkowr-social.png http://bayanbox.ir/view/4761383935145554184/aparat-chahkowr-social.png http://bayanbox.ir/view/6927517643976874374/instagram-chahkowr-social.png

امروز : سه شنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۲، ۰۵:۵۲ ق.ظ

بایگانی
آخرین مطالب
پیوندها

۳ مطلب در تیر ۱۳۸۹ ثبت شده است

نتیجه مسابقه والیبال

يكشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۸۹، ۱۱:۰۴ ب.ظ
در فینال مسابقات والیبال قهرمانی بخش علامرودشت ؛ یادواره زنده یاد حسین میر ، دو تیم چاه کور و دهنو با هم رقابت کردند که در آخر تیم والیبال روستای دهنو با نتیجه 3 بر 2 بر رقیب خود پیروز شد و به مقام قهرمانی رسید. در پایان برنامه اهدای مدال ها ، تیم قهرمان با حضور در کنار تندیس یادبود آن مرحوم، به روح آن عزیز فاتحه فرستادند. پایگاه مقاومت امام جعفرصادق (ع) روستای چاه کور ضمن تبریک پیروزی تیم والیبال روستای دهنو ، برای اعضای آن تیم آرزوی موفقیت دارد ؛ امید است روح ورزش همیشه در این خطه ورزش دوست در جریان باشد.

  • علیرضا زارعی

پیام تسلیت

جمعه, ۱۱ تیر ۱۳۸۹، ۰۸:۵۷ ب.ظ
با نهایت اندوه و غصه فراوان ، ضایعه از دست دادن دوست جوانمان، عضو خستگی ناﭘﺬیر شورای پایگاه مقاومت امام جعفرصادق (ع) روستای چاه کور ؛برادر بسیجی مرحوم حسین میر را خدمت جامعه بسیج و بویژه خانواده محترمشان تسلیت عرض می نماییم. لازم به ﺫکر است که براﺩر عزیزمان ، مرحوم حسین میر ( از پرسنل ﺧﺩوم اتفاقات بخش علامروﺩشت ) در روز جمعه 11 تیر ماه 1389 هنگام ﺧﺩمات رسانی برق ﺩر روستای چاه کور بر اثر حاﺩثه برق گرفتگی و ﺩر راستای ﺧﺩمت به خلق ﺧﺩا به ﺩیار باقی شتاﻔﺘﻨﺩ. روحش شاﺩ و روانش آسوﺩه باﺩ .
  • علیرضا زارعی

میلاد امام علی (ع)

سه شنبه, ۸ تیر ۱۳۸۹، ۱۰:۱۰ ب.ظ
در شب میلاد حضرت امیر (ع)، ویژه برنامه ای از سوی پایگاه بسیج امام جعفر صادق (ع) تدارک دیده شد که در این جشن باشکوه ابتدا حجت الاسلام والمسلمین سید روح اله موسوی ( از خطبای توانا ) در مدح حضرت علی (ع) سخنانی شیوا ایراد نمو دند و سپس مداحان اهلبیت آقایان سید موسی موسوی و نیز برادر ارجمند سید محمود هاشمی با نفس های گرمشان به مداحی آن الگوی متقیان جهان پرداختند. از ویژگی های منحصر به فرد این جشن باشکوه می توان به حضور چشمگیر اهالی مومن و ولایت مدار روستای چاه کور اشاره کرد که این حضور صمیمی، بیانگر عمق عشق و علاقه این مردم به خاندان پیامبر (ص) می باشد. از دیگر آداب نیکو که در این جشن مورد استقبال همگانی قرار گرفت، تجلیل از پدران پیر و زحمتکش روستای چاه کور در آستانه روز پدر بود که این پایگاه علیرغم عدم تمکن مالی با انجام این مهم الگویی گر دید برای سایرین در ارائه این سنت نیکو و حسنه.
  • علیرضا زارعی